.

RUSZAJ NAŁADOWAĆ BATERIE NAJPOPULARNIEJSZĄ HYBRYDĄ PLUG-IN W POLSCE - MINI Cooper SE Countryman ALL4.

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz więcej informacji? Zostaw kontakt, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich odpowiedzi.

.

HYBRYDA BEZ KOMPROMISÓW.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 to idealne połączenie tego, co najlepsze w obu światach energii, z klasycznymi właściwościami terenowymi i napędem ALL4 do jazdy poza miastem. Oś przednia napędzana jest silnikiem benzynowym, tylna – elektrycznym. Do codziennej jazdy po mieście używasz napędu elektrycznego, a na dłuższe weekendowe wypady przechodzisz na benzynowy lub korzystasz z obu. Kiedy mocno dodasz gazu, MINI automatycznie wykorzysta oba silniki, aby przenieść na drogę całą swoją moc 224 KM. Do 100 km/h rozpędza się w 6,8s. W trudnych warunkach, inteligentny napęd ALL4 automatycznie włączy obie osie. Rozsądne, a jednocześnie tak typowe MINI.

.

CZYM JEST HYBRYDA PLUG-IN?

Samochody hybrydowe mają zarówno silnik spalinowy, jak i elektryczny. Klasyczna hybryda ładuje silnik elektryczny na dwa sposoby, ale tylko w trakcie jazdy – korzystając z energii kinetycznej oraz pracy silnika spalinowego. W hybrydzie typu plug-in jest jeszcze jedna dodatkową możliwość - ładowanie przez gniazdko elektryczne. W MINI Countryman SE benzynę tankuje się z tyłu po prawej stronie, a z przodu po lewej – prąd. Zasadniczą różnicą wyróżniającą hybrydę typu plug-in jest możliwość jazdy wyłącznie na silniku elektrycznym. Kierowca ma pełną kontrolę nad wykorzystaniem obu silników, w dogodnym dla niego momencie. Do jazdy po mieście i na krótkich dystansach może poruszać się tylko na napędzie elektrycznym, a na dłuższych trasach wykorzystać oba silniki, które połączone, dają moc 224 KM.

Teasers

. .

MIni Countryman Green comfort edition

Już za 1 490 zl netto mies.

A może Hybryda? Rewolucyjne MINI Countryman PHEV z zasięgiem do 42 km na jadnym ładowaniu teraz także w ofercie specjalnej.

  • Automatyczna skrzynia biegów
  • System nawigacji MINI z Real Time Traffic Information
  • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
  • Klimatyzacja automatyczna
  • Światła LED
  • 17 calowe felgi aluminiowe
  • Napęd na cztery koła All4
  • 0% wpłaty wstępnej